Секс і аромати

Відомо, що рослини володіють величезною життєвою силою. Якщо вміти правильно ними користуватися, вони можуть благотворно вплинути на ваше здоров´я. І не тільки на здоров´я…

5x3G7VZokdUУ багатьох рослин є спеціальні залози, наповнені летючими ароматичними речовинами, вони називаються ефірними маслами.

Саме ці масла додають рослинам їх унікальний, неповторний запах. Дослідження показують, що одне з головних призначень цих речовин в життя рослин — забезпечення захисної функції. Запах перш за все відлякує шкідливих комах і мікробів, небезпечних для рослини.


Щоб виконувати цю функцію, до складу масел входять різні хімічні речовини, що володіють сильними антисептичними властивостями, тому багато хто з ефірних масел володіє сильними антибактеріальними якостями, захищає органічні тканини і блокує розповсюдження інфекцій.
Упродовж багатьох століть ефірні масла використовуються і для косметичних цілей, перш за все у виробництві духів і пом´якшувальних і зміцнюючих шкіру кремів, а також застосовуються як масажні масла.

Навіть в даний час вони продовжують залишатися основними інгредієнтами більшості косметичних засобів.

Завдяки прекрасному запаху багато ефірних масел вже дуже давно використовуються і для підняття життєвого тонуса. З цієї ж причини вони сприяють підвищенню сексуальної привабливості, діючи як засіб зваблювання, і підсилюють загальний еротичний фон спілкування. Потрапляючи під чарівливість сильного аромату, багато людей долають свою природну нерішучість у прояві сексуальних відчуттів.

Образно виражаючись, ефірне масло можна назвати душею рослини, суттю його природи. Саме тому ці масла здатні впливати на людину дуже сильно, будити в ній найглибинніші відчуття й емоції. А якщо врахувати, що при вдиханні запах негайно досягає мозку, збудження центральної нервової системи відбувається дуже швидко — під впливом запахів настрій людини може змінюватися майже миттєво.

 Деякі дослідники стверджують, що ефірні масла особливо сильно впливають на ділянки головного мозку, що відповідають за відчуття й емоції, і тому недивно, що духи завжди асоціюються з еротикою і підсилюють плотські реакції.

Ми добре знаємо, що чутливість і секс — це не тільки фізичні аспекти нашого існування, найважливішими їх компонентами також є емоції і загальний настрій людини, які можуть або підсилювати еротику, або пригнічувати її. Якщо сьогодні наш загальний стан пригнічений і холодний, то і прояв відчуттів буде млявим. Якщо ми агресивні або скривджені, ці стани через дотики передаються і партнерові. Тому, розуміючи, як ефірні масла можуть впливати на настрій і відчуття людини, ми можемо скористатися їх багатими різноманітними можливостями, щоб підвищити нашу чуттєвість і поліпшити сексуальне життя.

Існує п´ять основних прийомів застосування ефірних масел в ароматерапії.
1. Перш ніж ви займетеся любов´ю, бризніть декілька крапель масла на подушки і простирадла; це створить особливу ауру еротики і збільшить вашу чуттєвість. Як варіант, процедуру можна виконати після завершення любовного акту, що допоможе вам більш повно оцінити «післясмак» сексу, продовжити відчуття задоволення після піку.
2. Додайте у ванну 4-5 крапель вибраного вами ефірного масла. Купання в такій ванні допоможе вам добре розслабитися, причому цей стан зберігається довго, оскільки найдрібніші крапельки есенції залишаються на шкірі і вноситимуть свій внесок до створення атмосфери любові для занять сексом.
3. Скористайтеся яким-небудь розпилювачем рідини для розбризкування масла в кімнаті, в якій ви збираєтеся зайнятися сексом, — вона наповниться привабливим ароматом, який в значній мірі підвищить загальний еротичний рівень, заряджаючи вас додатковою сексуальною енергією.
4. Щоб підвищити свою привабливість і спокусливість, скористайтеся ефірним маслом як духами.
5. Масла застосовуються і при проведенні еротичного масажу. Вам буде потрібно біля
двох столових ложок (приблизно 30-40 мілілітрів) основного масажного масла, у яке додається 2-3 краплі ефірного. При змішуванні декількох масел-основ прагніть також дотримуватися вказаної пропорції.

Головне правило − будьте помірні в дозах! Якщо ви використаєте хоча б трошки більше, ніж потрібно, запах може викликати протилежну реакцію ніж та, що ви очікували.


Вибір ефірного масла залежить не тільки від його терапевтичних властивостей, але і від особистих пристрастей партнерів. Комусь більше подобаються солодко-п’янкі запахи троянди, жасмину або герані. Інші віддають перевагу пікантнішим ароматам розмарину або м´яти.

Треті вибирають «дерев´яні» запахи кипариса або сандала. Проте слід пам´ятати, що для деяких людей окремі аромати, наприклад іланг-іланга, пачулі або сандала, можуть здаватися надмірно різкими. Для того, щоб визначити, який аромат вам найбільш підходить, слід поступити таким чином.

Протягом декількох секунд вдихайте запах масла, стараючись, щоб він заповнив все ваше тіло, і спробуйте зрозуміти, як тіло на нього реагує. Виберіть ті запахи, які найбільшою мірою підходить і вам, і вашому партнерові.
Попередження. Ніколи не приймайте ефірні масла всередину. Ними взагалі не слід користуватися вагітним жінкам, у крайньому випадку — тільки під спостереженням досвідченого ароматерапевта.

Суміші ароматичних речовин допоможуть вам створити відповідний настрій. Для цього ви можете використовувати їх таким чином:

  • додаючи в масажний крем;
  • для ванни (3 — 4 краплі);
  • для лампи ароматизації;
  • для розбризкування над ліжком (2 — 3 краплі на флакон пульверизатора).

Якщо ви не хочете користуватися дорожчими маслами, я вкажу відповідні їм дешевші варіанти (вони приводитимуться в дужках), проте для отримання бажаного результату зазвичай вистачає краплі, і тому можна дозволити собі користуватися й дорогими маслами.

Ви можете купувати розбавлені масла, менш концентровані, проте і в цьому випадку їх аромат настільки сильний, що зберігає велику частину своєї дії. (Будь ласка, зверніть увагу на інструкції щодо змішування компонентів, які приводяться нижче.)

Щоб розслабитися, зняти роздратування, заспокоїтися і викликати у себе відчуття ніжної дбайливості, використовуйте по одній краплі масла з шкірки апельсина, пупавки (лаванда) і герані.TOP-10-uvlekatelnyih-faktov-o-sekse

Щоб розслабитися, позбавитися від напруженості і роздратування і викликати у себе відчуття релаксації й довіри, використовуйте по одній краплі масла лаванди, герані і апельсинового дерева (шкірки апельсина).

Людям, які відчувають побоювання через попередні невдалі сексуальних дослідів і що бояться знову потрапити в аналогічне неприємне положення, слід скористатися наступним рецептом: дві краплі масла троянди (рожевого дерева) і крапля сандала.

Щоб усунути відчуття провини і підсилити відчуття чистого, радісного і спонтанного задоволення, використовуйте дві краплі масла жасмину і одну краплю іланг-іланга. Якщо вам не подобається жасмин, можете змішати дві краплі іланг-іланга і краплю герані.


Людям, для яких типовий стан сексуальної зажатості, корисно скористатися наступним складом: змішайте дві краплі масла розмарину і краплю імбиру. Такий склад зігріє людину і фізично, і емоційно, і духовно.Людям, для яких характерний декілька механічний стиль підходу до занять сексом, яким не завжди вистачає при цьому фантазії, рекомендується суміш масла герані, апельсинової шкірки й іланг-іланга (по одній краплі).

Та пам’ятайте, що ефірні масла − ще не запорука гарного сексу. Вони можуть тільки допомогти створити потрібну атмосферу, все останнє − за вами.
(У статті використані матеріали книги Карло де Паолі «Нова Кама-сутра»)

 

ovskua
Комментариев нет
Категории:
Женский блог
Комментарии
Пока нет ни одного отзыва.
Написать комментарий
Ваш комментарий
Имя
Email

Все результаты поиска