Гарний ранок — запорука успішного дня!

Нестача вітамінів і сонячного світла дає про себе знати. Як результат — з’являється відчуття легкої втоми і постійного недосипання. І від такого стану, всі ми стаємо трохи більше роздратованими, а це заважає зосередитися і здійснити все задумане.

киев-утроЗапорука успішного дня, звичайно, в його бадьорому початку. Саме ранок заряджає енергією і задає тон всього дня. Багато хто любить починати день з чашки кави, але щоб кава дійсно додала бадьорості і гарного настрою, спробуйте купити кавоварку і почати день не з розчинної кави, а з чашечки натуральної заварної. Звичайно, можна приготувати цей ароматний напій і в турочці, але кому хочеться з просонння стояти над плитою?
Японці кажуть: «Сніданок з’їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу». Тому дуже важливо, щоб сніданок був поживним і калорійним. Але також сніданок повинен приносити і моральне задоволення, щоб зарядити гарним настроєм на весь день. Спробуйте почати день не зі звичайних бутербродів або вівсянки, а з кукурудзяних пластівців з молоком або, наприклад, з сиру та фруктів, — головне щоб вам це подобалося.
А ще, перед початком робочого дня, вранці залиште трохи часу і побалуйте себе. Для красивої половини суспільства це можуть бути якісь процедури по догляду за тілом, які вам вкрай приємні і зможуть подарувати відчуття неперевершеності та чарівності на весь день. Сильна ж половина суспільства може спробувати підбадьоритися парою-трійкою вправ, на які завжди так не вистачає сил і часу після роботи. Тим більше, що прості вправи допоможуть вам почувати себе у відмінній формі.
Іншою частиною позитивного ранку може стати улюблена музика. Не знаю кому як, а особисто мені подобатися прокидатися під красиву і добру музику. Вона буквально просочує мене своїм настроєм і не покидає весь день.
Що б ви не вибрали, і як би не починали свій день, головне – щоб вам це подобалося і приносило задоволення, тоді із зарядом позитивного настрою вам неодмінно все вдасться!
Автор: Сальнікова Катерина

ovskua
Комментариев нет
Категории:
Мужской блог
Комментарии
Пока нет ни одного отзыва.
Написать комментарий
Ваш комментарий
Имя
Email

Все результаты поиска